משרדנו נותן שירותי פרו בונו (לטובת הקהילה, עבור מיעוטי יכולת) בהיקף מסוים מכלל פעילותו. בין השאר המשרד מעניק שירותי יעוץ משפטי עבור מקהלת 'עדי' (מקהלת מתנדבים מובילה בישראל) ואף תמך בהקמתה.

פרט לכך, המשרד מטפל בתיקי פסיכיאטריה (ייצוג בוועדות שחרורים פסיכיאטריות – אזרחיות) וכן מסייע לחולים אונקולוגיים בתביעות ועתירות בנושא הקנאביס הרפואי ובאישור תרופות שמחוץ לסל ע"י פנייה לקופות החולים ולבתי דין בעת הצורך.

כמו כן, משרד אסף פלג, עו"ד, עוסק בענייני אפליה ושוויון, תוך שימת לב מיוחדת לתחום הגזענות ואפליית בני העדה האתיופית וזכויותיהם השונות.  בעת הצורך משרדנו אף יוצר שיתופי פעולה עם ארגונים חברתיים במגזר השלישי בעניינים הללו.

המשרד מגייס מעת לעת עורכי דין וסטודנטים מתנדבים עבור פעילויות פרו-בונו שונות, זאת לאחר בחינת רמתו המקצועית של המתנדב.  לפניות עבור השתתפות באחד המיזמים ניתן לשלוח קו"ח בצירוף המלצות אם ישנן לכתובת:  assaf@pelleg-law.co.il

עבור סיוע בעניינים אישיים (על בסיס מקום פנוי וזמינות המשרד, וקריטריונים שיקבעו באופן בלעדי על ידי משרד עו"ד אסף פלג), ניתן לפנות לכתובת מייל זו, או לטלפון שלנו המופיע בפרטי צור קשר.

משרדנו חרט על דגלו את ערכי הצדק והשוויון ויפעל למענם ללא לאות בכלל התיקים וההליכים שהוא נוטל בהם חלק.

פוסטים אחרונים

פגיעה בפרטיות מטופל והפרת סודיות רפואית

פגיעה בסודיות רפואית, כשהיא כרוכה בהפצת תמונות מטופלים וצילומי טיפולים רפואיים ברחבי האינטרנט ובטלויזיה נחשבת להפרה חמורה במיוחד של החיסיון הרפואי, ועל כן למטופל קמות שלל עילות תביעה אפשריות. בתי משפט רואים תופעה זו בחומרה רבה, במיוחד בשנים האחרונות עם התעוררות המודעות לנושא.

קרא עוד »

אימות חתימה עורך דין וניסוח תצהירים

תצהיר בכתב הוא מסמך משפטי המהווה, ככלל, מעין עדות הניתנת בשבועה על ידי המצהיר. מדובר במסמך מורכב ורגיש יחסית המצריך בדיקה של תוכנו טרם החתימה עליו ולעיתים בקרה על האספקטים המשפטיים המהותיים העולים ממנו על מנת שלא להכשיל את המצהיר ולסכנו בתוצאות של עדות שקר (גם אם נאמרה בתום לב). בנוסף, על עורך הדין לאמת את חתימת המצהיר ולהזהירו עובר לכך.

קרא עוד »

צור קשר עימנו

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
דילוג לתוכן