עו"ד לחוזים - ניסוח חוזים ותקנונים (גם לאתרי אינטרנט)

חוזים, תקנונים והסכמים בשביל השקט הנפשי שלך – בקלות ובמהירות

שירות עריכת וניסוח חוזים במשרד כולל מספר שלבים בשיטת "הכל כלול", 360 מעלות:

 • פגישת ייעוץ מקיפה מקדימה על כוס קפה במשרד עם עו"ד המתמחה בדיני חוזים – בה נעשה תיאום ציפיות, אנו נאזין לך,  נבדוק עמך מה מטרת החוזה,  מהם האינטרסים שלך, הרצונות במסגרת ההסכם, מה מטריד אותך, מאילו סיכונים היית רוצה שהחוזה יגן עליך ועוד.
 • אנו נציע את נקודת מבטנו מהזווית המשפטית, כולל סיכונים נוספים שכדאי להיערך לקראתם ושאולי לא צפית, ונלבן עמך סוגיות נוספות שיכולות לעלות כתוצאה מהחוזה. ניתן לשאול כל שאלה בפגישה זו ולקבל מענה.
 •  לאחר מכן ננסח טיוטה ראשונית של החוזה או ההסכם/תקנון ונגיש אותה לעיונך. תוכל להעיר הערות ובמידת הצורך נבצע את השינויים או התיקונים הנדרשים.
 • לבסוף תקבל לידיך טיוטה סופית ונמתין לאישורך הסופי. גם בשלב זה, וכמובן שבכל עת, ניתן לפנות לעו"ד אסף פלג או לצוות המשרד ולקבל הבהרות ומענה בכל עניין.
 • החוזה מוגש בסופו של דבר כמוצר מוגמר ובפורמט המייצג סטנדרט משפטי בלתי מתפשר מהגבוהים בענף.
 • כולל הדרכה צמודה:  עם קבלת החוזה המוכן, נדריך אתכם איך לעשות בו שימוש מושכל, בתום לב, ומבלי להיקלע לפינות ולהפרות בשוגג, ואיך לבצע את הליך החתימה בין הצדדים לו.
 • לאחר מכן, תקבל שנה אחריות על החוזה* (תיקונים ושינויים לפי הצורך). במידה ותהיה מעוניין בשינוי סעיפים או ניסוחים קלים, נטפל בעניין כחלק מהשירות הכולל.
 • בנוסף, יינתן שירות מענה על שאלות וייעוץ שוטף בנוגע לחוזה, לאורך שנה, על ידי עורך דין לחוזים.*
 • אנו מתחייבים לניסוח חוזה במהירות המקסימלית, לרוב עניין של ימים בודדים.
 • חוזים ב"עבודת יד" בלבד!  אנו לא עובדים באמצעות טמפלטים/'שטאנצים'. החוזים/ההסכמים/התקנונים כולם נכתבים ב"תפירה אישית".
 • כולל בדיקת חקיקה, פסיקה ומחקר ספרות משפטית, בהתאם לצורך.
 • אנו ערוכים לכתוב עבורכם חוזים במגוון תחומים משפטיים אזרחיים ומסחריים, כולל בתחום דיני העבודה, הסכמי ממון ונדל"ן.
 • שירות "אימות חתימה" –  כלול במסגרת חבילה אחת.
 • אנו מאמינים שחוזה הוא מוצר-צריכה-משפטי בסיסי עבור כל אזרח שנזקק לו, כולל אנשים פרטיים בהסכמי שכירות, או בעלי עסקים קטנים, שלא אמור להיות נחלתם של  "העשירון העליון" בלבד.
 • אסף פלג הוא עורך דין בעל תואר מתקדם במשפטים ויכולות כתיבה מוכחות – הניתנות להצגה (כתיבה פובליציסטית, עריכת כתבי עת, הדרכות כתיבה משפטית באקדמיה ועוד), ועל כן החוזים נערכים באופן דקדקני, חד ובהיר.
 • סוגי חוזים נפוצים: חוזי מכר (כולל קנייה ומכירה של דירת מגורים), חוזים אחידים, חוזה שכירות (חוזי שכר דירה), הסכם העסקה, הסכמי ממון, כתב אחריות, הסכם מתן שירות, תקנון אתר אינטרנט, תקנון לעסק, נהלים, וכן שירותי בדיקת חוזים וחתימה על חוזה בפני עורך דין, ועוד.
 • התייעצו עמנו וקבלו מענה ראשוני לשאלות והסברים על חוזים בטלפון:  054-5829265                                או במייל: assaf@pelleg-law.co.il (פרטים נוספים בדף 'צור קשר').

                                                   *  כל התנאים בכפוף להסכם העבודה.

 

***

"אבן שטיפש אחד זרק לבאר  – עשרה חכמים לא יצליחו להוציא" (פתגם סיני עממי)

חוזה שמנוסח ברישול הוא 'שד במנורה':

הוא לא מפריע ולא יוצר נזק, עד שמשהו משתבש…

לעומתו, חוזה או תקנון המנוסחים כהלכה, בתשומת לב ותוך ירידה לפרטי פרטים –  מעניקים לצדדים רשת של הגנה איתנה, ונוסכים עליהם עוצמה, ושקט נפשי.

מהו חוזה או הסכם?

חוזה הוא למעשה כל הסכם מחייב בין שני צדדים או יותר. ברמת העיקרון, חוזה יכול להכרת גם בעל פה ובצורות נוספות שאינן מסמך כתוב (!) אולם לא מומלץ לכרות הסכם בעל פה מפאת הקושי לשחזר ולאמת את הדברים בדיעבד. בתחומים מסוימים, כגון במקרקעין (נדל"ן) ישנה דרישת כתב, כלומר, חובה לערוך על פי רוב את המסמך בכתב ואף קיימות הוראות מחייבות ופסיקה הנוגעת לתוכנו.

כתיבת הסכמים וניסוח תקנון לאתר אינטרנט

במשרד עורכי דין אסף פלג צברנו ניסיון רב בעריכה ובניסוח של חוזים ותקנונים עבור עסקים, חברות, אתרי אינטרנט, אתרי מסחר, ואנשים פרטיים במגוון נושאים, לרבות חוזי שכירות, הסכמי מכר, זיכרון דברים, הסכמים הנוגעים למכירת כלי רכב, קבוצות רכישה, חוזי עבודה (יחסי עובד מעביד, פרילנסרים, הסכמי שותפות ועוד), תקנונים לאתרי אינטרנט ואתרי מסחר אלקטרוני, תקנונים לעמותות ועבור תאגידים, בנושאי הטרדות מיניות ואמנות שירות, .

ניסיון זה מקרין על אופי הפעילות במשרד ומתבטא ברמת הניסוח היסודית הגבוהה והדקדקנית, וביכולת לראות "צעד אחד קדימה" במשחק השחמט הסמוי של דיני החוזים.

יש לזכור כי חוזה רשלני או כזה שהונפק מתוך "שבלונה" (טמפלט) ולא עובד כראוי עלול לעלות ביוקר בטווח הארוך, כשכתוצאה מכך הוא חושף את אחד הצדדים לעילות תביעה משפטיות ולסיכונים כלכליים כבדים, ולעיתים אף הרסניים כאשר מדובר בעסק קטן או באדם פרטי שאין הפרוטה היתרה מצויה בכיסו.

עו"ד אסף פלג, בעברו מתרגל בקורסי ניסוח משפטי באקדמיה, עורך משנה בכתבי עת, וחבר בוועדת ניסוח משפטי בלשכת עורכי הדין –  מיומן ומנוסה ברזי הניסוח המשפטי הרהוט והחריף וניחן באינטואיציה משפטית בריאה – כל זאת לצד מיומנויות ניהול סיכונים בצורה חכמה, מושכלת, ומבוקרת.

ניתן לפנות להתייעצות ראשונית עם אסף פלג (עו"ד) בטל' הישיר –

03-7385404

 

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
דילוג לתוכן